Filmy na DVD

Naše dramaturgicky cizelovaná nabídka čítá bezmála 2000 titulů rozdělených do mnoha sérií usnadňujících jejich vyhledávání. Nenajdete-li zde nějaký titul, pošlete nám poptávku na obecný e-mail v kontaktech, zkusíme zapátrat v katalozích našich tuzemských i zahraničních dodavatelů a uvědomíme vás.

DVD novinky/reedice

Sekci průběžně aktualizujeme o nově vydaná DVD / BD, případně o reedice starších titulů.

ČR/SR filmy

Sekce zahrnuje jednak někdejší československé, jednak porevoluční a nové české a slovenské filmy na DVD / BD. Zde naleznete i speciální sérii českých a slovenských filmů, jež obsahují anglické titulky.

Zahraniční filmy

Sekce obsahuje všechny zahraniční filmy na DVD v naší nabídce. Kliknutím na zemi u každého jednotlivého DVD se vám také zobrazí všechny filmy z dané konkrétní země – původu výroby filmu.

Režisér

Filmy rozdělené dle jejich režisérů. Hledáte-li konkr. tvůrce, napište jeho příjmení rovnou do rychlého vyhledávače. Kliknutím na jméno režiséra u každého jednotlivého DVD se vám také zobrazí všechny jeho filmy.

Herci

Filmy dle herců / hereček. Hledáte-li konkr. protagonistu, napište jeho příjmení rovnou do rychlého vyhledávače. Kliknutím na jméno herce u každého jednotlivého DVD se vám také zobrazí všechny jeho filmy.

Žánr filmu

Sekce dle filmových žánrů. Hledáte-li konkr. žánr, napište jeho název rovnou do rychlého vyhledávače. Kliknutím na název žánru u každého jednotlivého DVD se vám také zobrazí všechny filmy daného žánru v naší nabídce.

Navigace